TÝNEC NAD SÁZAVOU - MEZNO 4:3

V Týnci se odehrál souboj sousedů v tabulce. Domácí chtěli odčinit prohru z Pravonína, naopak hosté byli povzbuzeni výhrou proti Maršovicím. Utkání začalo svižně, když se již ve 3. minutě trefil Stibůrek – 1:0. A v 9. minutě to bylo již o dvě branky, když se ke slovu poprvé přihlásil také Horký – 2:0. Hostům se podařilo snížit ve 33. minutě D. Helmou – 2:1. Ovšem pak dostali nechtěný gól do šatny, když se opět prosadil Stibůrek – 3:1.

Ve druhém poločase se hostům opět podařilo vstřelit kontaktní gól, když se v 69. minutě trefil F. Helma – 3:2. O všem se poté rozhodlo v posledních minutách. Nejprve v 88. minutě vyrovnal hostující Ploc – 3:3. Nicméně výhru přisoudil domácím v 92. minutě svým druhým gólem Horký, který se také nemýlil z penalty. Týnec se tak dostal na metu devíti bodů a průběžně okupuje o skóre čtvrtou příčku.

Branky: 3. a 43. J. Stibůrek, 9. a 92. (P) J. Horký – 33. D. Helma, 69. F. Helma, 88. (P) J. Ploc. Rozhodčí: Fillip. ŽK: 3:0. Diváci: 80. Poločas: 3:1.

Týnec: Koukol – Petrášek (71. Kavoň), Štambeský, Znamenáček (46. Havelka), Kopta, Jar. Vavrek, Horký, Stibůrek, Povolný (46. Jak. Vavrek), Unger (46. Hruška), Nikrmajer.

Mezno: Čeněk – Růžička, Mikolášik, Jak. Ploc, Pinc, Bursík, Kubec (76. Doskočil), Jiří Ploc, Šváb (76. Svobodný), D. Helma, Volalík (54. F. Helma).