ČERČANY – MEZNO 2:3
Nováček z Čerčan nastoupil po deseti letech doma v okresním přeboru, ovšem obnovenou premiéru neoslavil výhrou. I díky tomu, že mu scházelo několik hráčů. Nicméně začátek zápasu patřil ještě domácím, kteří pustili svého soka k první vážnější šanci až v 8. minutě, ale bohužel pro ně z toho byl hned gól. I když gólu předcházel sporný zákrok na Židlíka, tak se k míči dostal D. Helma a poslal Mezno do vedení – 0:1. Hosté se poté dostali do hry a začali svého soupeře přehrávat a to především aktivitou a důrazem. Také se dostávali do šancí a tak bylo překvapením, když v 17. minutě přišlo vyrovnání. Dlouhý nákop Berky propadl až k Čeljuskovi, který nádherným obloučkem přehodil gólmana – 1:1. Poté se hra odehrávala spíše ve středu pole a obrovskou šanci spálil po půlhodině domácí S. Řezníček, když byl sám před gólmanem. A tak díky se díky klišé „nedáš – dostaneš“ dostali do vedení opět hosté a to v 36. minutě. Centr po rohovém kopu vypadl domácímu brankáři Burcevovi z rukou a míč se odrazil od nohou domácího hráče do sítě (branka připsána hostujícímu Pincovi) – 1:2. Od tohoto okamžiku se do domácích hráčů dala ještě větší nervozita a více kazili. A tak pro ně přišla další rána těsně před odchodem do kabin. Kubec vystřelil téměř od rohového praporku a míč obloukem přeletěl domácího gólmana – 1:3.

Druhý poločas začal jako první. Domácí se snažili vstřelit kontaktní branku, ale to se v šancích nepodařilo ani Voldřichovi nebo Modálkovi. Přesto se dostávali více do hry a začali svého soupeře mírně přehrávat. Kýžené snížení přišlo, ale až v 81. minutě. Filip se protáhl přes několik protihráčů a předložil míč do „ulice“ na P. Řezníčka, který podél brankáře snížil – 2:3. I když poté domácí ještě navýšili svou aktivitu, tak se kýžené vyrovnání nedostavilo a slavit tak mohl soupeř z Mezna.

Branky: 17. M. Čeljuska, 81. P. Řezníček – 8. D. Helma, 36. M. Pinc, 45. D. Kubec. Rozhodčí: Mikolášek. ŽK: 4:2. Diváci: 45. Poločas: 1:3.
Čerčany: Burcev – Židlík, Berka, Pánek, Neuberg, Charvát (46. Voldřich), Modálek, S. Řezníček (74. Rada), Hofinger, Čeljuska (62. Randák), P. Řezníček.
Mezno: Čeněk – Bursík, Daňhel (62. Doskočil), D. Helma (76. Svobodný), F. Helma (46. Volalík), Mikolášik, Pinc, Jak. Ploc, Šváb (46. Růžička), Jiří Ploc, Kubec.