JANKOV – MEZNO 2:5

Po posledním utkání Jankova, kdy předvedl zlepšený výkon v Pravoníně, byli domácí diváci v očekávání první výhry. Hned úvod ukázal chyby, které se v jankovském týmu projevují od začátku sezony. Nedůslednost v obraně byla u zrodu většiny branek. Hned z prvního útoku se hosté dostali do vedení Kubcem, který začal svůj střelecký koncert – 0:1. Po dalších chybách domácí obrany vstřelil v 21. a 41. minutě další dvě laciné branky a zkompletoval svůj hattrick – 0:3.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí, kterým se povedlo snížit Zajícem ve 48. minutě – 1:3. O minutu později se domácí radovali z druhé branky, kterou však zastavil ofsajd. A tak se následně prosadil opět Kubec a po něm Pinc opět za přispění domácí obrany – 1:5. Na konečných 2:5 zkorigoval po rohu D. Čermák.

Branky: 48. J. Zajíc, 80. D. Čermák – 3., 21., 41. a 59. D. Kubec, 73. M. Pinc. Rozhodčí: Shapoval. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:3.

Jankov: Málek – D. Čermák, Špaček, Peroutka, Vrzal, Zach, Skála, Ždych, Balík, Jonszta (70. Tůma), Zajíc (82. Krška).

Mezno: Čeněk – Růžička, Mikolášik (50. F. Helma), Jak. Ploc, Pinc, Bursík, Kubec (77. Svobodný), Jiří Ploc (76. Volalík), Šváb, D. Helma, Doskočil.