MEZNO – MARŠOVICE 3:2

Do Mezna zavítaly dosud neporažené Maršovice a mohly se na vlastní kůži přesvědčit, že odsud se body vozí jen zřídka. Na gól si diváci museli počkat až do 40. minuty, když domácí poslal do vedení Bursík a vsítil tak hostům neoblíbený gól do šatny – 1:0. Hráči snad ještě ani nevyšli z kabin a už bylo vyrovnáno. Ve 46. minutě skóroval hostující Žížala – 1:1. Jenže poté nastala 70. minuta a branky F. Helmy a D. Helmy a rázem to bylo 3:1. A i když se hostům podařilo záhy korigovat opět Žížalou – 3:2, tak body zůstaly v domácím působišti a Maršovice po delší době pocítily hořkost porážky v okresním přeboru.

Branky: 40. Bursík, 70. F. Helma, 70. D. Helma – 46. a 72. P. Žížala. Rozhodčí: Kromka. ŽK: 1:1. Diváci: 85. Poločas: 1:0.

Mezno: Čeněk – Bursík, Daňhel, D. Helma (80. Mazour), Mikolášik, Pinc, J. Ploc, Šváb (69. Volalík), Kubec, Růžička, Svobodný (46. F. Helma).

Maršovice: Pechač – Zavadil (75. Šetina), M. Hašek, Šach (48. Plachý), Bartoš, R. Hašek, Laurich (85. Fillip), Orsák, Břicháček, Žížala, Dvořák.