POSTUPICE – MEZNO 2:0

Ve vyrovnaném zápase s mladým a běhavým týmem domácí soupeře ve druhém poločase doslova přehráli a zaslouženě vyhráli. Byl to zápas s velkým nasazením o prvním gólu. Ten dali domácí v 56. minutě, když trestný kop Martina Slováka od postranní čáry skončil v zadní šibenici hostující brány – 1:0. V 61. minutě po pěkné akci Petra Brabence šanci zkušeně proměnil David Cvrček – 2:0. V utkání moc šancí nebylo a hosté si až na rohy a několik trestňáků z dálky nic nevytvořili.

Branky: 55. M. Slovák, 60. D. Cvrček. Rozhodčí: Novák. ŽK: 4:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0.
Postupice: Kladiva – Fűrbacher, Pýcha, Urban (38. Žížala), Řezníček, Balcar, Slovák, Šetek (79. Jar. Mareš), Cvrček, Chudlařský (46. Brabenec), Zeman.
Mezno: Čeněk – Mikolášik, Jak. Ploc, Pinc, Bursík, Kubec, Jiří Ploc, Šváb, D. Helma, Doskočil (46. Volalík), F. Helma (46. Daňhel, 78. Svobodný).