2018-2019

 
 
 
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
11. kolo stupně - 50. týden roku 2018
193 Čt 13.12.2018
0:00
Ol. Dl. Lhota A      
194 St 12.12.2018
18:00
Dražice BVS Tábor E 7 : 1134 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
195 Čt 13.12.2018
18:00
MAS Sez. Ústí CN. Dvory B 8 : 1033 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
196 Pá 14.12.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BZhořKlokot A 13 : 547 : 23 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
197 Pá 14.12.2018
18:00
Sudo. u Tábora BOrlov A 5 : 1326 : 45 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
198 St 12.12.2018
19:00
Mezno BRataje A 14 : 446 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
10. kolo stupně - 49. týden roku 2018
187 St 5.12.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota AMezno B 6 : 1231 : 41 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
188 Pá 7.12.2018
19:00
Rataje ASudo. u Tábora B      
189 Pá 7.12.2018
19:00
Orlov ASudo. u Bechyně B 11 : 741 : 31 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
190 Čt 6.12.2018
18:00
ZhořKlokot AMAS Sez. Ústí C      
191 Čt 6.12.2018
18:30
N. Dvory BDražice B 8 : 1034 : 34 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
192 Čt 6.12.2018
19:00
VS Tábor E  
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
11. kolo stupně - 50. týden roku 2018
193 Čt 13.12.2018
0:00
Ol. Dl. Lhota A      
194 St 12.12.2018
18:00
Dražice BVS Tábor E 7 : 1134 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
195 Čt 13.12.2018
18:00
MAS Sez. Ústí CN. Dvory B 8 : 1033 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
196 Pá 14.12.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BZhořKlokot A 13 : 547 : 23 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
197 Pá 14.12.2018
18:00
Sudo. u Tábora BOrlov A 5 : 1326 : 45 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
198 St 12.12.2018
19:00
Mezno BRataje A 14 : 446 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zdenovec L.
 
10. kolo stupně - 49. týden roku 2018
187 St 5.12.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota AMezno B 6 : 1231 : 41 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
188 Pá 7.12.2018
19:00
Rataje ASudo. u Tábora B      
189 Pá 7.12.2018
19:00
Orlov ASudo. u Bechyně B 11 : 741 : 31 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
190 Čt 6.12.2018
18:00
ZhořKlokot AMAS Sez. Ústí C      
191 Čt 6.12.2018
18:30
N. Dvory BDražice B 8 : 1034 : 34 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
192 Čt 6.12.2018
19:00
VS Tábor E  
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
9. kolo stupně - 48. týden roku 2018
181 St 28.11.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota AVS Tábor E 13 : 546 : 20 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
182 Čt 29.11.2018
0:00
N. Dvory B      
183 St 28.11.2018
18:00
Dražice BZhořKlokot A 11 : 737 : 23 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
184 Čt 29.11.2018
18:00
MAS Sez. Ústí COrlov A 5 : 1327 : 46 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
185 Pá 30.11.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BRataje A 13 : 547 : 19 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
186 Pá 30.11.2018
18:00
Sudo. u Tábora BMezno B 8 : 1033 : 39 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
8. kolo stupně - 47. týden roku 2018
175 St 21.11.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota ASudo. u Tábora B 10 : 837 : 31 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
176 St 21.11.2018
19:00
Mezno BSudo. u Bechyně B 6 : 1225 : 40 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
177 Pá 23.11.2018
19:00
Rataje AMAS Sez. Ústí C 10 : 840 : 40 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
178 Pá 23.11.2018
19:00
Orlov ADražice B 15 : 347 : 27 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
179 Čt 22.11.2018
18:00
ZhořKlokot A      
180 Čt 22.11.2018
18:30
N. Dvory BVS Tábor E 11 : 741 : 28 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
7. kolo stupně - 46. týden roku 2018
169 St 14.11.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota AN. Dvory B 13 : 544 : 26 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
170 Čt 15.11.2018
19:00
VS Tábor EZhořKlokot A 10 : 837 : 37 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
171 Čt 15.11.2018
0:00
Orlov A      
172 St 14.11.2018
18:00
Dražice BRataje A 12 : 641 : 27 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
173 Čt 15.11.2018
18:00
MAS Sez. Ústí CMezno B 11 : 738 : 29 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
174 Pá 16.11.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BSudo. u Tábora B 11 : 740 : 29 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
6. kolo stupně - 45. týden roku 2018
163 St 7.11.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota ASudo. u Bechyně B 11 : 739 : 27 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
164 Pá 9.11.2018
18:00
Sudo. u Tábora BMAS Sez. Ústí C 7 : 1127 : 36 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
165 St 7.11.2018
19:00
Mezno BDražice B 10 : 834 : 35 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
166 Pá 9.11.2018
19:00
Rataje A      
167 Pá 9.11.2018
19:00
Orlov AVS Tábor E      
168 Čt 8.11.2018
18:00
ZhořKlokot AN. Dvory B 11 : 741 : 26 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
5. kolo stupně - 44. týden roku 2018
157 St 31.10.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota AZhořKlokot A 11 : 738 : 29 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
158 Čt 1.11.2018
18:30
N. Dvory BOrlov A 6 : 1229 : 41 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
159 Čt 1.11.2018
19:00
VS Tábor ERataje A 10 : 842 : 31 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
160 Čt 1.11.2018
0:00
Mezno B      
161 Pá 2.11.2018
18:00
Sudo. u Tábora BDražice B 2 : 1619 : 51 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
162 Pá 2.11.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BMAS Sez. Ústí C 12 : 639 : 27 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
4. kolo stupně - 43. týden roku 2018
151 St 24.10.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota AMAS Sez. Ústí C 12 : 642 : 29 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
152 Pá 26.10.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BDražice B 10 : 838 : 30 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
153 Pá 26.10.2018
18:00
Sudo. u Tábora B      
154 St 24.10.2018
19:00
Mezno BVS Tábor E 4 : 1426 : 44 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
155 Pá 26.10.2018
19:00
Rataje AN. Dvory B 10 : 835 : 34 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
156 Pá 26.10.2018
19:00
Orlov AZhořKlokot A 14 : 445 : 26 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
3. kolo stupně - 42. týden roku 2018
145 St 17.10.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota AOrlov A 11 : 740 : 33 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
146 Čt 18.10.2018
18:00
ZhořKlokot ARataje A 15 : 349 : 22 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
147 Čt 18.10.2018
18:30
N. Dvory BMezno B 8 : 1037 : 35 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
148 Čt 18.10.2018
19:00
VS Tábor ESudo. u Tábora B 15 : 348 : 24 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
149 Čt 18.10.2018
0:00
Sudo. u Bechyně B      
150 St 17.10.2018
18:00
Dražice BMAS Sez. Ústí C 13 : 541 : 18 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
2. kolo stupně - 41. týden roku 2018
139 St 10.10.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota ADražice B 14 : 445 : 22 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
140 Čt 11.10.2018
18:00
MAS Sez. Ústí C      
141 Pá 12.10.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BVS Tábor E 10 : 840 : 28 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
142 Pá 12.10.2018
18:00
Sudo. u Tábora BN. Dvory B 5 : 1319 : 40 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
143 St 10.10.2018
19:00
Mezno BZhořKlokot A 11 : 737 : 32 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
144 Pá 12.10.2018
19:00
Rataje AOrlov A 3 : 1515 : 49 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
1. kolo stupně - 40. týden roku 2018
133 St 3.10.2018
18:30
Ol. Dl. Lhota ARataje A 15 : 347 : 21 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
134 Pá 5.10.2018
19:00
Orlov AMezno B 13 : 546 : 25 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
135 Čt 4.10.2018
18:00
ZhořKlokot ASudo. u Tábora B 15 : 348 : 19 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
136 Čt 4.10.2018
18:30
N. Dvory BSudo. u Bechyně B 10 : 838 : 31 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
137 Čt 4.10.2018
19:00
VS Tábor EMAS Sez. Ústí C 11 : 738 : 29 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
138 Čt 4.10.2018
0:00
Dražice B  

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
22. kolo stupně - 12. týden roku 2018
259 Út 20.3.2018
18:30
Ml. Vožice BChoustník A 4 : 1424 : 46 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
260 Čt 22.3.2018
19:00
VS Tábor EDražice B 8 : 1028 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
261 St 21.3.2018
19:00
Mezno BOl. Dl. Lhota A 8 : 1032 : 35 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
262 Út 20.3.2018
20:00
Ji. Bechyně CSudo. u Bechyně B 9 : 931 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
263 Čt 22.3.2018
18:30
N. Dvory BSudo. u Tábora B 13 : 545 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
264 Čt 22.3.2018
19:00
Radimovice ASo. Tábor B 13 : 543 : 27 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
21. kolo stupně - 11. týden roku 2018
253 St 14.3.2018
18:00
So. Tábor BMl. Vožice B      
254 Pá 16.3.2018
19:00
Sudo. u Tábora BRadimovice A 10 : 835 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
255 Pá 16.3.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BN. Dvory B 8 : 1034 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
256 St 14.3.2018
19:00
Mezno BJi. Bechyně C 17 : 152 : 10 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
257 St 14.3.2018
18:00
Dražice BOl. Dl. Lhota A 8 : 1029 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
258 Čt 15.3.2018
19:00
Choustník AVS Tábor E 11 : 739 : 31 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
20. kolo stupně - 10. týden roku 2018
247 Út 6.3.2018
18:30
Ml. Vožice BVS Tábor E 16 : 251 : 20 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
248 Čt 8.3.2018
19:00
Choustník AOl. Dl. Lhota A 13 : 540 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
249 Út 6.3.2018
20:00
Ji. Bechyně CDražice B 3 : 1523 : 51 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
250 Čt 8.3.2018
18:30
N. Dvory BMezno B      
251 Čt 8.3.2018
19:00
Radimovice ASudo. u Bechyně B 13 : 540 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
252 St 7.3.2018
18:00
So. Tábor BSudo. u Tábora B  
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
21. kolo stupně - 11. týden roku 2018
253 St 14.3.2018
18:00
So. Tábor BMl. Vožice B      
254 Pá 16.3.2018
19:00
Sudo. u Tábora BRadimovice A 10 : 835 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
255 Pá 16.3.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BN. Dvory B 8 : 1034 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
256 St 14.3.2018
19:00
Mezno BJi. Bechyně C 17 : 152 : 10 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
257 St 14.3.2018
18:00
Dražice BOl. Dl. Lhota A 8 : 1029 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
258 Čt 15.3.2018
19:00
Choustník AVS Tábor E 11 : 739 : 31 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
20. kolo stupně - 10. týden roku 2018
247 Út 6.3.2018
18:30
Ml. Vožice BVS Tábor E 16 : 251 : 20 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
248 Čt 8.3.2018
19:00
Choustník AOl. Dl. Lhota A 13 : 540 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
249 Út 6.3.2018
20:00
Ji. Bechyně CDražice B 3 : 1523 : 51 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
250 Čt 8.3.2018
18:30
N. Dvory BMezno B      
251 Čt 8.3.2018
19:00
Radimovice ASudo. u Bechyně B 13 : 540 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
252 St 7.3.2018
18:00
So. Tábor BSudo. u Tábora B  

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
19. kolo stupně - 09. týden roku 2018
241 Pá 2.3.2018
19:00
Sudo. u Tábora BMl. Vožice B 5 : 1327 : 45 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
242 Pá 2.3.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BSo. Tábor B 15 : 348 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
243 St 28.2.2018
19:00
Mezno BRadimovice A 10 : 841 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
244 St 28.2.2018
18:00
Dražice BN. Dvory B 13 : 540 : 24 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
245 Čt 1.3.2018
19:00
Choustník AJi. Bechyně C 12 : 644 : 27 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
246 Čt 1.3.2018
19:00
VS Tábor EOl. Dl. Lhota A 13 : 545 : 20 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
18. kolo stupně - 08. týden roku 2018
235 Út 20.2.2018
18:30
Ml. Vožice BOl. Dl. Lhota A 12 : 645 : 30 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
236 Út 20.2.2018
20:00
Ji. Bechyně CVS Tábor E 7 : 1133 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
237 Čt 22.2.2018
18:30
N. Dvory BChoustník A 7 : 1128 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
238 Čt 22.2.2018
19:00
Radimovice ADražice B 9 : 932 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
239 St 21.2.2018
18:00
So. Tábor BMezno B 5 : 1322 : 45 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
240 Pá 23.2.2018
19:00
Sudo. u Tábora BSudo. u Bechyně B 2 : 1621 : 50 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
17. kolo stupně - 07. týden roku 2018
229 Pá 16.2.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BMl. Vožice B 14 : 447 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
230 St 14.2.2018
19:00
Mezno BSudo. u Tábora B 11 : 739 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
231 St 14.2.2018
18:00
Dražice BSo. Tábor B 13 : 543 : 21 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
232 Čt 15.2.2018
19:00
Choustník ARadimovice A      
233 Čt 15.2.2018
19:00
VS Tábor EN. Dvory B 9 : 937 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
234 Út 13.2.2018
20:00
Ji. Bechyně COl. Dl. Lhota A 5 : 1325 : 43 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
16. kolo stupně - 06. týden roku 2018
223 Út 6.2.2018
18:30
Ml. Vožice BJi. Bechyně C      
224 Čt 8.2.2018
18:30
N. Dvory BOl. Dl. Lhota A      
225 Čt 8.2.2018
19:00
Radimovice AVS Tábor E 10 : 833 : 32 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
226 St 7.2.2018
18:00
So. Tábor BChoustník A 3 : 1516 : 47 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
227 Pá 9.2.2018
19:00
Sudo. u Tábora BDražice B 8 : 1031 : 39 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
228 Pá 9.2.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BMezno B 6 : 1224 : 45 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
17. kolo stupně - 07. týden roku 2018
229 Pá 16.2.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BMl. Vožice B 14 : 447 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
230 St 14.2.2018
19:00
Mezno BSudo. u Tábora B 11 : 739 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
231 St 14.2.2018
18:00
Dražice BSo. Tábor B 13 : 543 : 21 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
232 Čt 15.2.2018
19:00
Choustník ARadimovice A      
233 Čt 15.2.2018
19:00
VS Tábor EN. Dvory B 9 : 937 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
234 Út 13.2.2018
20:00
Ji. Bechyně COl. Dl. Lhota A 5 : 1325 : 43 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
16. kolo stupně - 06. týden roku 2018
223 Út 6.2.2018
18:30
Ml. Vožice BJi. Bechyně C      
224 Čt 8.2.2018
18:30
N. Dvory BOl. Dl. Lhota A      
225 Čt 8.2.2018
19:00
Radimovice AVS Tábor E 10 : 833 : 32 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
226 St 7.2.2018
18:00
So. Tábor BChoustník A 3 : 1516 : 47 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
227 Pá 9.2.2018
19:00
Sudo. u Tábora BDražice B 8 : 1031 : 39 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
228 Pá 9.2.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BMezno B 6 : 1224 : 45 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
15. kolo stupně - 05. týden roku 2018
217 St 31.1.2018
19:00
Mezno BMl. Vožice B 10 : 836 : 33 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
218 St 31.1.2018
18:00
Dražice BSudo. u Bechyně B 10 : 837 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
219 Čt 1.2.2018
19:00
Choustník ASudo. u Tábora B 16 : 251 : 23 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
220 Čt 1.2.2018
19:00
VS Tábor ESo. Tábor B 10 : 840 : 27 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
221 Čt 1.2.2018
19:00
Radimovice AOl. Dl. Lhota A 3 : 1520 : 47 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
222 Út 30.1.2018
20:00
Ji. Bechyně CN. Dvory B 7 : 1128 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
14. kolo stupně - 04. týden roku 2018
211 Út 23.1.2018
18:30
Ml. Vožice BN. Dvory B 14 : 444 : 27 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
212 Čt 25.1.2018
19:00
Radimovice AJi. Bechyně C 11 : 740 : 28 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
213 St 24.1.2018
18:00
So. Tábor BOl. Dl. Lhota A 10 : 835 : 32 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
214 Pá 26.1.2018
19:00
Sudo. u Tábora BVS Tábor E 12 : 637 : 27 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
215 Pá 26.1.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BChoustník A 6 : 1227 : 40 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
216 St 24.1.2018
19:00
Mezno BDražice B  

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
13. kolo stupně - 03. týden roku 2018
205 St 17.1.2018
18:00
Dražice BMl. Vožice B 12 : 639 : 26 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
206 Čt 18.1.2018
19:00
Choustník AMezno B 10 : 840 : 29 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
207 Čt 18.1.2018
19:00
VS Tábor ESudo. u Bechyně B 13 : 543 : 27 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
208 Pá 19.1.2018
19:00
Sudo. u Tábora BOl. Dl. Lhota A 4 : 1422 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
209 Út 16.1.2018
20:00
Ji. Bechyně CSo. Tábor B 9 : 933 : 33 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
210 Čt 18.1.2018
18:30
N. Dvory BRadimovice A 7 : 1131 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
12. kolo stupně - 02. týden roku 2018
199 Út 9.1.2018
18:30
Ml. Vožice BRadimovice A 12 : 643 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
200 St 10.1.2018
18:00
So. Tábor BN. Dvory B 8 : 1030 : 33 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
201 Pá 12.1.2018
19:00
Sudo. u Tábora BJi. Bechyně C 12 : 640 : 24 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
202 Pá 12.1.2018
18:00
Sudo. u Bechyně BOl. Dl. Lhota A 11 : 741 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
203 St 10.1.2018
19:00
Mezno BVS Tábor E 8 : 1034 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
204 St 10.1.2018
18:00
Dražice BChoustník A 3 : 1524 : 49 Web předběžný Web předběžný

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
11. kolo stupně - 50. týden roku 2017
193 Čt 14.12.2017
19:00
Choustník AMl. Vožice B 11 : 737 : 33 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
194 St 13.12.2017
18:00
Dražice BVS Tábor E 9 : 937 : 30 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
195 St 13.12.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota AMezno B 11 : 740 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
196 Pá 15.12.2017
18:00
Sudo. u Bechyně BJi. Bechyně C      
197 Pá 15.12.2017
19:00
Sudo. u Tábora BN. Dvory B 8 : 1030 : 41 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
198 St 13.12.2017
18:00
So. Tábor BRadimovice A 9 : 936 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
10. kolo stupně - 49. týden roku 2017
187 Út 5.12.2017
18:30
Ml. Vožice BSo. Tábor B 13 : 545 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
188 Čt 7.12.2017
19:00
Radimovice ASudo. u Tábora B 7 : 1130 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
189 Čt 7.12.2017
18:30
N. Dvory BSudo. u Bechyně B 8 : 1028 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
190 Út 5.12.2017
20:00
Ji. Bechyně CMezno B 7 : 1128 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
191 St 6.12.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota ADražice B 10 : 834 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
192 Čt 7.12.2017
19:00
VS Tábor EChoustník A 7 : 1134 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
9. kolo stupně - 48. týden roku 2017
181 Čt 30.11.2017
19:00
VS Tábor EMl. Vožice B 6 : 1229 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
182 St 29.11.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota AChoustník A 9 : 937 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
183 St 29.11.2017
18:00
Dražice BJi. Bechyně C 14 : 446 : 22 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
184 St 29.11.2017
19:00
Mezno BN. Dvory B 11 : 739 : 31 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
185 Pá 1.12.2017
18:00
Sudo. u Bechyně BRadimovice A 9 : 934 : 33 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
186 Pá 1.12.2017
19:00
Sudo. u Tábora BSo. Tábor B 12 : 640 : 30 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
8. kolo stupně - 47. týden roku 2017
175 Út 21.11.2017
18:30
Ml. Vožice BSudo. u Tábora B 10 : 839 : 35 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
176 St 22.11.2017
18:00
So. Tábor BSudo. u Bechyně B 3 : 1521 : 50 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
177 Čt 23.11.2017
19:00
Radimovice AMezno B 8 : 1027 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
178 Čt 23.11.2017
18:30
N. Dvory BDražice B 9 : 934 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
179 Út 21.11.2017
20:00
Ji. Bechyně CChoustník A 3 : 1517 : 49 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
180 St 22.11.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota AVS Tábor E 11 : 740 : 27 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
7. kolo stupně - 45. týden roku 2017
169 St 8.11.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota AMl. Vožice B 10 : 840 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
170 Čt 9.11.2017
19:00
VS Tábor EJi. Bechyně C 13 : 542 : 20 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
171 Čt 9.11.2017
19:00
Choustník AN. Dvory B 13 : 548 : 26 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
172 St 8.11.2017
18:00
Dražice BRadimovice A 8 : 1034 : 35 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
173 St 8.11.2017
19:00
Mezno BSo. Tábor B 15 : 346 : 21 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
174 Pá 10.11.2017
18:00
Sudo. u Bechyně BSudo. u Tábora B 12 : 642 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
6. kolo stupně - 44. týden roku 2017
163 Út 31.10.2017
18:30
Ml. Vožice BSudo. u Bechyně B 14 : 444 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
164 Pá 3.11.2017
19:00
Sudo. u Tábora BMezno B 10 : 835 : 33 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
165 St 1.11.2017
18:00
So. Tábor BDražice B 6 : 1229 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
166 Čt 2.11.2017
19:00
Radimovice AChoustník A 6 : 1231 : 41 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
167 Čt 2.11.2017
18:30
N. Dvory BVS Tábor E 10 : 838 : 26 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
168 St 1.11.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota AJi. Bechyně C 13 : 543 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
5. kolo stupně - 43. týden roku 2017
157 Út 24.10.2017
20:00
Ji. Bechyně CMl. Vožice B 6 : 1226 : 39 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
158 St 25.10.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota AN. Dvory B 8 : 1035 : 34 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
159 Čt 26.10.2017
19:00
VS Tábor ERadimovice A 7 : 1131 : 39 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
160 Čt 26.10.2017
19:00
Choustník ASo. Tábor B 14 : 443 : 20 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
161 St 25.10.2017
18:00
Dražice BSudo. u Tábora B 16 : 248 : 17 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
162 St 25.10.2017
19:00
Mezno BSudo. u Bechyně B 11 : 741 : 27 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.

 

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
4. kolo stupně - 42. týden roku 2017
151 Út 17.10.2017
18:30
Ml. Vožice BMezno B 10 : 838 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
152 Pá 20.10.2017
18:00
Sudo. u Bechyně BDražice B      
153 Pá 20.10.2017
19:00
Sudo. u Tábora BChoustník A 4 : 1424 : 47 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
154 St 18.10.2017
18:00
So. Tábor BVS Tábor E 6 : 1226 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
155 St 18.10.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota ARadimovice A 7 : 1127 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
156 Čt 19.10.2017
18:30
N. Dvory BJi. Bechyně C  
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
4. kolo stupně - 42. týden roku 2017
151 Út 17.10.2017
18:30
Ml. Vožice BMezno B 10 : 838 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
152 Pá 20.10.2017
18:00
Sudo. u Bechyně BDražice B      
153 Pá 20.10.2017
19:00
Sudo. u Tábora BChoustník A 4 : 1424 : 47 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
154 St 18.10.2017
18:00
So. Tábor BVS Tábor E 6 : 1226 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
155 St 18.10.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota ARadimovice A 7 : 1127 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
156 Čt 19.10.2017
18:30
N. Dvory BJi. Bechyně C  

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
3. kolo stupně - 41. týden roku 2017
145 Čt 12.10.2017
18:30
N. Dvory BMl. Vožice B 11 : 743 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
146 Út 10.10.2017
20:00
Ji. Bechyně CRadimovice A 6 : 1224 : 43 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
147 St 11.10.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota ASo. Tábor B 10 : 840 : 31 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
148 Čt 12.10.2017
19:00
VS Tábor ESudo. u Tábora B      
149 Čt 12.10.2017
19:00
Choustník ASudo. u Bechyně B 10 : 835 : 30 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
150 St 11.10.2017
18:00
Dražice BMezno B 9 : 935 : 30 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
2. kolo stupně - 40. týden roku 2017
139 Út 3.10.2017
18:30
Ml. Vožice BDražice B 9 : 930 : 33 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
140 St 4.10.2017
19:00
Mezno BChoustník A 9 : 933 : 40 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
141 Pá 6.10.2017
18:00
Sudo. u Bechyně BVS Tábor E 11 : 743 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
142 St 4.10.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota ASudo. u Tábora B 13 : 543 : 22 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
143 St 4.10.2017
18:00
So. Tábor BJi. Bechyně C 11 : 742 : 31 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
144 Čt 5.10.2017
19:00
Radimovice AN. Dvory B 14 : 445 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
1. kolo stupně - 38. týden roku 2017
133 Čt 21.9.2017
19:00
Radimovice AMl. Vožice B 12 : 639 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
134 Čt 21.9.2017
18:30
N. Dvory BSo. Tábor B 13 : 544 : 24 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
135 Út 19.9.2017
20:00
Ji. Bechyně CSudo. u Tábora B      
136 St 20.9.2017
18:30
Ol. Dl. Lhota ASudo. u Bechyně B 13 : 544 : 26 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
137 Čt 21.9.2017
19:00
VS Tábor EMezno B 6 : 1225 : 43 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
138 Čt 21.9.2017
19:00
Choustník ADražice B 12 : 646 : 31 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.