Tabulka soutěže po  kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   Choustník A 13 11 2 0 155:79 37
2.   Ol. Dl. Lhota A 13 9 1 3 136:98 32
3.   Radimovice A 13 7 2 4 126:108 29
4.   N. Dvory B 13 7 1 5 114:120 28
5.   Ml. Vožice B 13 7 1 5 126:108 28
6.   Mezno B 13 6 2 5 127:107 27
7.   Sudo. u Bechyně B 13 6 2 5 123:111 27
8.   Dražice B 13 4 5 4 124:110 26
9.   VS Tábor E 13 5 1 7 116:118 24
10.   Sudo. u Tábora B 12 4 0 8 89:127 20
11.   So. Tábor B 13 1 2 10 83:151 17
12.   Ji. Bechyně C 12 0 1 11 67:149 13
 

 

Tabulka soutěže po  kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   Choustník A 12 10 2 0 145:71 34
2.   Ol. Dl. Lhota A 12 8 1 3 122:94 29
3.   N. Dvory B 12 7 1 4 107:109 27
4.   Ml. Vožice B 12 7 1 4 120:96 27
5.   Mezno B 12 6 2 4 119:97 26
6.   Sudo. u Bechyně B 12 6 2 4 118:98 26
7.   Radimovice A 12 6 2 4 115:101 26
8.   Dražice B 12 3 5 4 112:104 23
9.   VS Tábor E 12 4 1 7 103:113 21
10.   Sudo. u Tábora B 11 4 0 7 85:113 19
11.   So. Tábor B 12 1 1 10 74:142 15
12.   Ji. Bechyně C 11 0 0 11 58:140 11
 

 

Tabulka po podzimu

 

 
Tabulka soutěže po  kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   Choustník A 11 9 2 0 130:68 31
2.   Ol. Dl. Lhota A 11 8 1 2 115:83 28
3.   Mezno B 11 6 2 3 111:87 25
4.   Radimovice A 11 6 2 3 109:89 25
5.   N. Dvory B 11 6 1 4 97:101 24
6.   Ml. Vožice B 11 6 1 4 108:90 24
7.   Sudo. u Bechyně B 11 5 2 4 107:91 23
8.   Dražice B 11 3 5 3 109:89 22
9.   VS Tábor E 11 3 1 7 93:105 18
10.   Sudo. u Tábora B 10 3 0 7 73:107 16
11.   So. Tábor B 11 1 1 9 66:132 14
12.   Ji. Bechyně C 10 0 0 10 52:128 10
 

 

Tabulka soutěže po  kole - Regionální přebor
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   So. Tábor A 9 9 0 0 111:51 27
2.   Ml. Vožice A 10 8 0 2 114:66 26
3.   N. Dvory A 10 7 0 3 104:76 24
4.   Mezno A 10 5 1 4 93:87 21
5.   VS Tábor D 10 4 2 4 89:91 20
6.   Sudo. u Tábora A 10 4 2 4 91:89 20
7.   Sudo. u Bechyně A 9 4 2 3 76:86 19
8.   Dražice A 10 4 0 6 80:100 18
9.   VS Tábor C 9 2 0 7 68:94 13
10.   Oldřichov A 9 1 0 8 62:100 11
11.   MAS Sez. Ústí B 8 0 1 7 48:96 9
 

 

 

KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽE PTN ,,1" 2015-2016

Tabulka soutěže po  kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   Dražice B 20 14 2 4 212:148 50
2.   Mezno B 20 14 1 5 230:130 49
3.   Sudo. u Tábora B 20 13 2 5 203:157 48
4.   Ml. Vožice B 20 11 6 3 207:153 48
5.   Choustník A 20 13 1 6 216:144 47
6.   Ol. Dl. Lhota A 20 11 3 6 192:168 45
7.   N. Dvory B 20 7 3 10 169:191 37
8.   So. Tábor B 20 7 1 12 156:204 35
9.   MAS Sez. Ústí C 20 2 4 14 128:232 28
10.   Rataje A 20 2 3 15 132:228 27
11.   Ji. Bechyně C 20 2 2 16 135:225 26