Mezno - Dolní Kralovice

 

Od začátku se hrál útočný fotbal. Domácí byli nebezpečnější, ale dvakrát Šimák nepřekonal Doležala, závary ani signál Mezenským nepřinesly kýžený gól. Hosté hrozili neúspěšně z brejků, přesto po trestném kopu a hlavičce Vrkoslava otevřeli skóre. Domácí, trochu zaskočeni, se opět pustili do útočení, ale D. Homola, Šimák i Helma ztroskotali na výborném Doležalovi.
Po přestávce pokračovali Mezenští v tlaku, ale nemohli najít recept na Doležala ze vzduchu ani po zemi, a v šancích zklamali dvakrát Helma, Macko, Říha a Šimák. Těsně před koncem přišlo rozhodnutí. Hostujícího Jelínka v první vážnější šanci hostů neskutečně lvím skokem vychytal Doskočil, aby z protiútoku Šimák našel na penaltě Helmu, který propálil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal tak na 1:1.

Branky: Helma – Vrkoslav. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Mezno:Doskočil – Skopec, Eliáš, Říha, Novotný – Macko, D. Homola, Kubec, Melcr – Helma, Šimák. Střídali: Babický. Dolní Kralovice: J. Doležal – Maršoun, T. Jelínek, Prchal, Vošický, Roháč, Vrkoslav, Hanousek, L. Jelínek, Dvořák, Boček. Střídali: Holba, Mareš.