Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
22. kolo stupně - 12. týden roku 2018
127 Čt 22.3.2018
0:00
Ml. Vožice A      
128 St 21.3.2018
18:30
VS Tábor CSo. Tábor A 9 : 934 : 33 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
129 Pá 23.3.2018
19:00
Sudo. u Tábora AN. Dvory A 2 : 1618 : 52 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
130 Pá 23.3.2018
18:00
Sudo. u Bechyně AMezno A 3 : 1521 : 46 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
131 Čt 22.3.2018
18:00
MAS Sez. Ústí BOldřichov A 13 : 543 : 20 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
132 St 21.3.2018
18:00
Dražice AVS Tábor D 9 : 936 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
21. kolo stupně - 11. týden roku 2018
121 Čt 15.3.2018
19:00
VS Tábor D      
122 Pá 16.3.2018
18:30
Oldřichov ADražice A 7 : 1127 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
123 Pá 16.3.2018
18:30
Mezno AMAS Sez. Ústí B 15 : 348 : 21 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
124 Út 13.3.2018
18:30
N. Dvory ASudo. u Bechyně A 10 : 843 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
125 Čt 15.3.2018
18:30
So. Tábor ASudo. u Tábora A 14 : 447 : 24 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
126 Út 13.3.2018
18:30
Ml. Vožice AVS Tábor C 15 : 350 : 17 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
20. kolo stupně - 10. týden roku 2018
115 Čt 8.3.2018
0:00
VS Tábor C      
116 Pá 9.3.2018
19:00
Sudo. u Tábora AMl. Vožice A 2 : 1618 : 50 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
117 Pá 9.3.2018
18:00
Sudo. u Bechyně ASo. Tábor A      
118 Čt 8.3.2018
18:00
MAS Sez. Ústí BN. Dvory A 4 : 1425 : 46 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
119 Pá 9.3.2018
18:30
Mezno ADražice A 13 : 543 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
120 Čt 8.3.2018
19:00
VS Tábor DOldřichov A 14 : 447 : 21 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
19. kolo stupně - 09. týden roku 2018
109 Pá 2.3.2018
18:30
Oldřichov A      
110 Pá 2.3.2018
18:30
Mezno AVS Tábor D 11 : 739 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
111 Út 27.2.2018
18:30
N. Dvory ADražice A 14 : 446 : 21 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
112 Čt 1.3.2018
18:30
So. Tábor AMAS Sez. Ústí B 12 : 639 : 24 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
113 Út 27.2.2018
18:30
Ml. Vožice ASudo. u Bechyně A 15 : 348 : 23 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
114 St 28.2.2018
18:30
VS Tábor CSudo. u Tábora A 14 : 447 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
18. kolo stupně - 08. týden roku 2018
103 Čt 22.2.2018
0:00
Sudo. u Tábora A      
104 Pá 23.2.2018
18:00
Sudo. u Bechyně AVS Tábor C 12 : 641 : 23 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
105 Čt 22.2.2018
18:00
MAS Sez. Ústí BMl. Vožice A 8 : 1031 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
106 St 21.2.2018
18:00
Dražice ASo. Tábor A 6 : 1230 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
107 Čt 22.2.2018
19:00
VS Tábor DN. Dvory A 5 : 1329 : 44 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
108 Pá 23.2.2018
18:30
Oldřichov AMezno A 7 : 1125 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
17. kolo stupně - 07. týden roku 2018
97 Pá 16.2.2018
18:30
Mezno A      
98 Út 13.2.2018
18:30
N. Dvory AOldřichov A 13 : 547 : 19 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
99 Čt 15.2.2018
18:30
So. Tábor AVS Tábor D 12 : 638 : 24 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
100 Út 13.2.2018
18:30
Ml. Vožice ADražice A 13 : 548 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
101 St 14.2.2018
18:30
VS Tábor CMAS Sez. Ústí B 10 : 840 : 32 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
102 Pá 16.2.2018
19:00
Sudo. u Tábora ASudo. u Bechyně A 6 : 1228 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
16. kolo stupně - 06. týden roku 2018
91 Čt 8.2.2018
0:00
Sudo. u Bechyně A      
92 Čt 8.2.2018
18:00
MAS Sez. Ústí BSudo. u Tábora A 9 : 935 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
93 St 7.2.2018
18:00
Dražice AVS Tábor C 11 : 739 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
94 Čt 8.2.2018
19:00
VS Tábor DMl. Vožice A 7 : 1134 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
95 Pá 9.2.2018
18:30
Oldřichov ASo. Tábor A 8 : 1027 : 33 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
96 Pá 9.2.2018
18:30
Mezno AN. Dvory A 7 : 1133 : 41 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
15. kolo stupně - 05. týden roku 2018
85 Út 30.1.2018
18:30
N. Dvory A      
86 Čt 1.2.2018
18:30
So. Tábor AMezno A      
87 Út 30.1.2018
18:30
Ml. Vožice AOldřichov A 15 : 348 : 17 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
88 St 31.1.2018
18:30
VS Tábor CVS Tábor D 6 : 1226 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
89 Pá 2.2.2018
19:00
Sudo. u Tábora ADražice A 6 : 1229 : 40 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
90 Pá 2.2.2018
18:00
Sudo. u Bechyně AMAS Sez. Ústí B 13 : 544 : 22 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
14. kolo stupně - 04. týden roku 2018
79 Čt 25.1.2018
0:00
MAS Sez. Ústí B      
80 St 24.1.2018
18:00
Dražice ASudo. u Bechyně A 10 : 836 : 32 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
81 Čt 25.1.2018
19:00
VS Tábor DSudo. u Tábora A      
82 Pá 26.1.2018
18:30
Oldřichov AVS Tábor C      
83 Pá 26.1.2018
18:30
Mezno AMl. Vožice A 5 : 1328 : 47 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
84 Út 23.1.2018
18:30
N. Dvory ASo. Tábor A 9 : 936 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
13. kolo stupně - 03. týden roku 2018
73 Čt 18.1.2018
18:30
So. Tábor A      
74 Út 16.1.2018
18:30
Ml. Vožice AN. Dvory A 7 : 1130 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
75 St 17.1.2018
18:30
VS Tábor CMezno A 4 : 1424 : 43 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
76 Pá 19.1.2018
18:30
Oldřichov ASudo. u Tábora A 8 : 1030 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
77 Pá 19.1.2018
18:00
Sudo. u Bechyně AVS Tábor D 14 : 447 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
78 Čt 18.1.2018
18:00
MAS Sez. Ústí BDražice A  

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
13. kolo stupně - 03. týden roku 2018
73 Čt 18.1.2018
18:30
So. Tábor A      
74 Út 16.1.2018
18:30
Ml. Vožice AN. Dvory A 7 : 1130 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
75 St 17.1.2018
18:30
VS Tábor CMezno A 4 : 1424 : 43 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
76 Pá 19.1.2018
18:30
Oldřichov ASudo. u Tábora A 8 : 1030 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
77 Pá 19.1.2018
18:00
Sudo. u Bechyně AVS Tábor D 14 : 447 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
78 Čt 18.1.2018
18:00
MAS Sez. Ústí BDražice A  

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
12. kolo stupně - 02. týden roku 2018
67 Čt 11.1.2018
0:00
Dražice A      
68 Čt 11.1.2018
19:00
VS Tábor DMAS Sez. Ústí B      
69 Pá 12.1.2018
18:30
Oldřichov ASudo. u Bechyně A      
70 Pá 12.1.2018
18:30
Mezno ASudo. u Tábora A 9 : 933 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
71 Út 9.1.2018
18:30
N. Dvory AVS Tábor C 9 : 933 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
72 Čt 11.1.2018
18:30
So. Tábor AMl. Vožice A 12 : 643 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
11. kolo stupně - 50. týden roku 2017
61 Út 12.12.2017
18:30
Ml. Vožice A      
62 Čt 14.12.2017
18:30
So. Tábor AVS Tábor C 16 : 249 : 15 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
63 Út 12.12.2017
18:30
N. Dvory ASudo. u Tábora A 8 : 1034 : 36 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
64 Pá 15.12.2017
18:30
Mezno ASudo. u Bechyně A 14 : 448 : 30 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
65 Pá 15.12.2017
18:30
Oldřichov AMAS Sez. Ústí B 7 : 1130 : 34 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
66 Čt 14.12.2017
19:00
VS Tábor DDražice A 13 : 545 : 24 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.

 

           
10. kolo stupně - 49. týden roku 2017
55 Čt 7.12.2017
0:00
VS Tábor D      
56 St 6.12.2017
18:00
Dražice AOldřichov A 10 : 838 : 30 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
57 Čt 7.12.2017
18:00
MAS Sez. Ústí BMezno A 9 : 935 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
58 Pá 8.12.2017
18:00
Sudo. u Bechyně AN. Dvory A 7 : 1132 : 40 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
59 Pá 8.12.2017
19:00
Sudo. u Tábora ASo. Tábor A 6 : 1229 : 44 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
60 St 6.12.2017
18:30
VS Tábor CMl. Vožice A 5 : 1322 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
9. kolo stupně - 48. týden roku 2017
49 St 29.11.2017
18:30
VS Tábor C      
50 Út 28.11.2017
18:30
Ml. Vožice ASudo. u Tábora A 10 : 839 : 34 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
51 Čt 30.11.2017
18:30
So. Tábor ASudo. u Bechyně A 14 : 445 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
52 Út 28.11.2017
18:30
N. Dvory AMAS Sez. Ústí B 13 : 544 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
53 Po 4.12.2017
18:00
Dražice AMezno A 5 : 1326 : 48 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
54 Pá 1.12.2017
18:30
Oldřichov AVS Tábor D 10 : 837 : 30 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
8. kolo stupně - 47. týden roku 2017
43 Čt 23.11.2017
0:00
Oldřichov A      
44 Čt 23.11.2017
19:00
VS Tábor DMezno A 10 : 838 : 32 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
45 St 22.11.2017
18:00
Dražice AN. Dvory A 7 : 1127 : 41 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
46 Čt 23.11.2017
18:00
MAS Sez. Ústí BSo. Tábor A 3 : 1518 : 46 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
47 Pá 24.11.2017
18:00
Sudo. u Bechyně AMl. Vožice A 10 : 841 : 33 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
48 Pá 24.11.2017
19:00
Sudo. u Tábora AVS Tábor C 10 : 837 : 30 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
7. kolo stupně - 45. týden roku 2017
37 Pá 10.11.2017
19:00
Sudo. u Tábora A      
38 St 8.11.2017
18:30
VS Tábor CSudo. u Bechyně A 5 : 1326 : 45 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
39 Út 7.11.2017
18:30
Ml. Vožice AMAS Sez. Ústí B 13 : 544 : 26 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
40 Čt 9.11.2017
18:30
So. Tábor ADražice A 13 : 539 : 22 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
41 Út 7.11.2017
18:30
N. Dvory AVS Tábor D 12 : 643 : 25 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
42 Pá 10.11.2017
18:30
Mezno AOldřichov A 11 : 735 : 23 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
6. kolo stupně - 44. týden roku 2017
31 Čt 2.11.2017
0:00
Mezno A      
32 Pá 3.11.2017
18:30
Oldřichov AN. Dvory A      
33 Čt 2.11.2017
19:00
VS Tábor DSo. Tábor A 7 : 1124 : 41 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
34 St 1.11.2017
18:00
Dražice AMl. Vožice A 4 : 1430 : 48 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
35 Čt 2.11.2017
18:00
MAS Sez. Ústí BVS Tábor C 7 : 1130 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
36 Pá 3.11.2017
18:00
Sudo. u Bechyně ASudo. u Tábora A 9 : 937 : 32 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
5. kolo stupně - 43. týden roku 2017
25 Pá 27.10.2017
18:00
Sudo. u Bechyně A      
26 Pá 27.10.2017
19:00
Sudo. u Tábora AMAS Sez. Ústí B      
27 St 25.10.2017
18:30
VS Tábor CDražice A 6 : 1226 : 39 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
28 Út 24.10.2017
18:30
Ml. Vožice AVS Tábor D 12 : 643 : 26 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
29 Čt 26.10.2017
18:30
So. Tábor AOldřichov A      
30 Út 24.10.2017
18:30
N. Dvory AMezno A 12 : 642 : 24 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
4. kolo stupně - 42. týden roku 2017
19 Čt 19.10.2017
0:00
N. Dvory A      
20 Pá 20.10.2017
18:30
Mezno ASo. Tábor A 7 : 1132 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
21 Pá 20.10.2017
18:30
Oldřichov AMl. Vožice A 5 : 1320 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
22 Čt 19.10.2017
19:00
VS Tábor DVS Tábor C 10 : 835 : 32 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
23 St 18.10.2017
18:00
Dražice ASudo. u Tábora A 12 : 640 : 27 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
24 Čt 19.10.2017
18:00
MAS Sez. Ústí BSudo. u Bechyně A  
Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
4. kolo stupně - 42. týden roku 2017
19 Čt 19.10.2017
0:00
N. Dvory A      
20 Pá 20.10.2017
18:30
Mezno ASo. Tábor A 7 : 1132 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
21 Pá 20.10.2017
18:30
Oldřichov AMl. Vožice A 5 : 1320 : 42 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
22 Čt 19.10.2017
19:00
VS Tábor DVS Tábor C 10 : 835 : 32 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
23 St 18.10.2017
18:00
Dražice ASudo. u Tábora A 12 : 640 : 27 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
24 Čt 19.10.2017
18:00
MAS Sez. Ústí BSudo. u Bechyně A  

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
3. kolo stupně - 41. týden roku 2017
13 Čt 12.10.2017
18:00
MAS Sez. Ústí B      
14 Pá 13.10.2017
18:00
Sudo. u Bechyně ADražice A 10 : 841 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
15 Pá 13.10.2017
19:00
Sudo. u Tábora AVS Tábor D 9 : 936 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
16 St 11.10.2017
18:30
VS Tábor COldřichov A 11 : 739 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
17 Út 10.10.2017
18:30
Ml. Vožice AMezno A 13 : 542 : 32 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
18 Čt 12.10.2017
18:30
So. Tábor AN. Dvory A 12 : 638 : 31 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
2. kolo stupně - 40. týden roku 2017
7 Čt 5.10.2017
0:00
So. Tábor A      
8 Út 3.10.2017
18:30
N. Dvory AMl. Vožice A 8 : 1038 : 37 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
9 Pá 6.10.2017
18:30
Mezno AVS Tábor C 10 : 840 : 28 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
10 Pá 6.10.2017
19:00
Sudo. u Tábora AOldřichov A 13 : 543 : 19 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
11 Čt 5.10.2017
19:00
VS Tábor DSudo. u Bechyně A      
12 St 4.10.2017
18:00
Dražice AMAS Sez. Ústí B 12 : 644 : 29 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.

 

Číslo Datum Mužstvo Výsledek Status Rozhodčí
1. kolo stupně - 38. týden roku 2017
1 St 20.9.2017
18:00
Dražice A      
2 Čt 21.9.2017
18:00
MAS Sez. Ústí BVS Tábor D 7 : 1133 : 38 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
3 Pá 22.9.2017
18:00
Sudo. u Bechyně AOldřichov A 10 : 836 : 24 Oficiální Oficiální
Zděnovec L.
 
4 Pá 22.9.2017
19:00
Sudo. u Tábora AMezno A 8 : 1033 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
5 St 20.9.2017
18:30
VS Tábor CN. Dvory A 6 : 1225 : 41 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.
 
6 Út 19.9.2017
18:30
Ml. Vožice ASo. Tábor A 8 : 1032 : 36 Web předběžný Web předběžný
Zděnovec L.