Tabulka soutěže po  kole - Regionální přebor
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   So. Tábor A 12 11 1 0 148:68 35
2.   N. Dvory A 13 8 2 3 133:101 31
3.   Ml. Vožice A 13 9 0 4 140:94 31
4.   Sudo. u Bechyně A 13 6 3 4 119:115 28
5.   Mezno A 13 6 2 5 121:113 27
6.   Sudo. u Tábora A 12 5 3 4 110:106 25
7.   VS Tábor D 11 4 2 5 93:105 21
8.   Dražice A 11 5 0 6 90:108 21
9.   VS Tábor C 12 2 1 9 83:133 17
10.   Oldřichov A 12 1 1 10 86:130 15
11.   MAS Sez. Ústí B 10 1 1 8 65:115 13
 

 

Tabulka po podzimu

Tabulka soutěže po  kole - Regionální přebor
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   So. Tábor A 10 10 0 0 127:53 30
2.   Ml. Vožice A 10 8 0 2 114:66 26
3.   N. Dvory A 10 7 0 3 104:76 24
4.   Sudo. u Bechyně A 10 5 2 3 88:92 22
5.   Mezno A 10 5 1 4 93:87 21
6.   VS Tábor D 10 4 2 4 89:91 20
7.   Sudo. u Tábora A 10 4 2 4 91:89 20
8.   Dražice A 10 4 0 6 80:100 18
9.   VS Tábor C 10 2 0 8 70:110 14
10.   MAS Sez. Ústí B 10 1 1 8 65:115 13
11.   Oldřichov A 10 1 0 9 69:111 12
 

 

KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽE ,,OP" 2016-2017

Tabulka soutěže po  kole - Regionální přebor
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   Ji. Bechyně B 22 15 3 4 231:165 55
2.   Sudo. u Tábora A 22 15 2 5 225:171 54
3.   So. Tábor A 22 14 0 8 218:178 50
4.   Mezno A 22 12 1 9 217:179 47
5.   Ml. Vožice A 22 11 2 9 204:192 46
6.   N. Dvory A 22 11 2 9 210:186 46
7.   Soběslav C 22 10 3 9 211:185 45
8.   VS Tábor D 22 10 1 11 196:200 43
9.   Dražice A 22 8 4 10 194:202 42
10.   VS Tábor C 22 7 3 12 192:204 39
11.   Oldřichov A 22 5 3 14 165:231 35
12.   Choustník A 22 1 2 19 113:283 26
 

 

KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽE ,,OP" 2015-2016

Tabulka soutěže po  kole - Regionální přebor
Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1.   Ji. Bechyně B 24 19 0 5 258:174 62
2.   VS Tábor C 24 14 4 6 242:190 56
3.   Ml. Vožice A 24 13 4 7 231:201 54
4.   Dražice A 24 14 2 8 253:179 54
5.   Sudo. u Tábora A 24 13 3 8 251:181 53
6.   Mezno A 24 12 2 10 216:216 50
7.   N. Dvory A 24 12 1 11 216:216 49
8.   Soběslav C 24 12 1 11 217:215 49
9.   VS Tábor E 24 9 6 9 218:214 48
10.   Oldřichov A 24 10 4 10 217:215 48
11.   MAS Sez. Ústí B 24 5 3 16 182:250 37
12.   VS Tábor D 24 4 0 20 150:282 32
13.   Sudo. u Bechyně A 24 3 2 19 157:275 32