Nová sezóna

férovost

Velda | 21.07.2013

Čus sokoláci chci se svámi podělit o jedno férové jednání. Včera jsem hrál za Neustupov turnaj v Budeníně a semnou tam hrál v útoku Honza(hrozně soutěživý člověk) v prvním zápase jsme se rozehráli a když já jsem zatím měl dvě branky a on dal tři zeptal se mě kolik máš řekl jsem mu, že mám dvě a on budu nejlepší střelec mám tři v zápětí jsem dal třetí branku a v závěru jsme šli oba na brankáře on měl míč a branař šel po něm byl jsem úplně volný, ale nenahrál jen abych neměl o jednu branku navíc. Ve finále jsem dal branku a stal jsem se nejlepším střelcem turnaje, ale co se nestalo omylem napsali Honzu a on si sklidem šel pro cenu a pak jí všem ukazoval celé rodině atd, Byl jsem v šoku a takové jednání je pro mě podrazácké, řekl jsem jim, že snima končím a at si takové férové fotbalisty drží dál. Takže zpátky vítej sokole.Asi nemohl překousnout to že já jsem dal za půl sezony 10 branek a on za selou sezonu jenom 8 :-) a to je všechno užijte si letní dny uvidíme se na přátelácích velda

dva goly

Velda | 03.06.2013

Ahoj hošani no uvidíme jak to bude další sezónu jestli vám odejde taková opora jako Miloš, Radek, Míra atd no budete to mít hodně těžké. Dal jsem si opět dva goly což mě velice těší. A co se týče Neustupova máte pravdu fyzička dělá hodně bylo to vidět, ale po 30 minutách to nebylo až po půlce :-). Příští rok může být úplně jiný. Rozhodně chci další sezónu ještě pomoci Neustupovu. Je tam dobrá parta a jednou určitě dokážou to co vy. I já vám přeji řádné oslavení titulu a gratuluji. Napište mi kdy máte rozlučku zajdu se kouknout.

Góly

Velda | 10.11.2012

Jeden nejmenovaný člen mezna se mě zeptal,, proč jsi nedával takhle góly když jsi hrál za nás????" odpověd byla jasná ,, proč asi, protože jsem nedostal takové přihrávky". Po 12 letech jsem hrál poprvé proti Meznu a musím říci, že jsem si to užil. Škoda jen toho výsledku. Ale Neustupov přišel v závěru o fyzičku. Hodně štěstí Mezňáci.

Re: Góly

Domčák | 02.06.2013

Hele Veldo můj názor na tohle je asi takoví že fyzicky polovina zvás odpadla po 30minutách a hned to i bylo znát už jen kvůli střeleckým zdarům našeho skvělého útoku :)

Re: Re: Góly

Karel | 02.06.2013

Jen je škoda ,že to nehraje opravdové béčko a serete tam áčkaře. Sami by to asi neuhráli co?

Re: Re: Re: Góly

Domčák | 12.06.2013

Takhle se to dělá uplně všude :)

Re: Re: Re: Re: Góly

Honza Michálek | 18.06.2013

Tak jsme první no a co, no a co........ :-)

Přidat nový příspěvek