17.kolo

MARŠOVICE – MEZNO 1:2
Domácí vstoupili do utkání velice aktivně a již v 6. minutě vlétl do pokutového území Hašek a zakončuje střelou k tyči - 1:0. V 10. minutě mohlo být ještě veseleji, ale Laurich nedosáhl u tyče na přihrávku Zavadila. V 11. minutě střílí Zavadil do tyče a odraženou střelu posílá Dvořák nad branku. Hostující hráči v této fázi zápasu nestíhali odvracet ataky domácích. Hosty bohužel do zápasu vrátil Orsák, když ve vápně fauloval hostujícího útočníka a z penalty hosté vyrovnávají - 1:1. Ve 22. minutě hosté povedenou střelou o tyč z 20 m zaskočili domácí – 1:2. Od této chvíle se hrál bojovný fotbal bez šancí, hosté byli sice velmi pohybliví, ale domácí branku ohrožovali pouze pokusy o střely z velké vzdálenosti.
Domácí se do zakončení moc nedostávali , tento obraz hry se změnil až příchodem Žížaly, který svým důrazem dělal hostující obraně veliké problémy a s ním se celé domácí mužstvo nadechlo k závěrečnému tlaku. Hosté rázem nevěděli kam dříve skočit, ale domácí tlak vyústil pouze nastřelenou tyčí Bartošem, několika závary a rohovými kopy. Domácí určitě nebyli horším mužstvem, ale opět selhali střelecky a smůlu v podobě nastřelených tyček / v posledních dvou zápasech celkem 5 krát/ neprotrhli. Tentokrát zvítězilo spíše šťastnější mužstvo.
Branky: 7. M. Hašek – 17. (P) D. Růžička, 22. D. Kubec. Rozhodčí: Kramný. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 1:2.
Maršovice: Pechač – M. Hašek, Řezníček, D. Zavadil, Bláža (76. J. Zavadil), Šetina (76. Žížala), Bartoš, Laurich (82. Brabec), Orsák, Břicháček, Dvořák.
Mezno: Čeněk – Jak. Ploc, Pinc, Bursík, Jiří Ploc, Růžička, F. Helma, Kubec (46. Mikolášik), Doskočil, Šváb (83. Říha), Volalík.

Zdroj: benesovsky.denik.cz