Druhý ročník Memoriálu Miroslava Pejši ve stolním tenisu
21.9.2019
Turnaje se zůčastnilo 36 hráčů: Novotný Milan,Kubec David,Kopřiva Bohumil,Bubník Radek,
Babor Miroslav,Babor Rostislav st.,Babor Rostislav ml.,Klabík Olda,Pudil Milan,Mrázek Tomáš,Melichar Petr,Mikuláš Michal,Pígl Tomáš,Říha Vladimír,Rechtorik Miloslav,Pavlík Luboš,Marek Miroslav,Škoda Václav,Slaba Aleš,Hnilička Jiří,Zoul Martin,Frolíková Ivana,
Pražák Arnošt,Barták Kamil,Matějů Petr,Krieger Jakub,Hans,Zápotocký Josef,Peřka Josef,Kavka Michal,Brabec Jaroslav,Čejka Marek,Paris Zdeněk,Stodola Radek,Slanina Arnošt,Dvořák Jaroslav
Výsledky jednotlivci: 1. Krieger Jakub
2. Barták Kamil
3. Pražák Arnošt
Výsledky čtyřhra: 1. Mrázek Tomáš - Krieger Jakub
2. Novotný Milan - Pígl Tomáš
3. Pudil Milan - Mikuláš Michal
Výsledky útěcha: 1. Rechtorik Miloslav
2. Babor Rostislav ml.
3. Čejka Marek
První ročník Memoriálu Miroslava Pejši ve stolním tenisu
22.9.2018
Turnaje se zůčastnilo 27 hráčů: Novotný Milan,Kubec David,Kopřiva Bohumil,Stoklasa Vlastimil,
Babor Miroslav,Babor Rostislav st.,Babor Rostislav ml.,Kromka Albín,Strouhal Vojta,Tůma Michal,Kratochvíl Tomáš,Klabík Olda,Sedlák Jan,Pudil Milan,Mrázek Pavel,Mrázek Tomáš,Melichar Petr,Mikuláš Michal,Pígl Tomáš,Říha Vladimír,Rechtorik Miloslav,Pavlík Luboš,Marek Miroslav,Ivan Emil,Škoda Václav,Šich Jaroslav,Slaba Aleš
Výsledky jednotlivci: 1. Pígl Tomáš
2. Mrázek Tomáš
3. Mikuláš Michal
Výsledky čtyřhra: 1. Novotný Milan - Pígl Tomáš
2. Pudil Milan - Mikuláš Michal
3. Mrázek Tomáš - Mrázek Pavel
Výsledky útěcha: 1. Emil Ivan
2. Marek Miroslav
3. Melichar Petr
Sedmý ročník turnaje ve stolním tenisu o pohár starosty obce Mezno
23.9.2017
Turnaje se zůčastnilo 17 hráčů: Pejša Miroslav, Novotný Milan, Pavlík Luboš, Škoda Václav,Pígl Tomáš,Jehně Václav,Jehně Richard,Losos Lukáš,Paris Zdeněk,Ivan Emil,Samec Franta,Zoul Martin,Němeček Radek,Frolíková Ivana,Rektorik Miloslav,Kovářík Tomáš,Kovářík Standa
Výsledky jednotlivci: 1. Ivan Emil
2. Jehně Václav
3. Novotný Milan
Výsledky čtyřhra: 1. Novotný Milan - Zoul Martin
2. Losos Lukáš - Jehně Richard
3. Ivan Emil - Kovářík Tomáš
Výsledky útěcha: 1. Kovářík Standa
2. Losos Lukáš
3. Martin Zoul
Šestý ročník turnaje ve stolním tenisu o pohár starosty obce Mezno
10.9.2016
Turnaje se zůčastnilo 25 hráčů: Pejša Miroslav, Novotný Milan, Pavlík Luboš, Babor Miroslav, Kromka Luboš, Škoda Václav,Pígl Tomáš,Mikuláš Michal,Kromková Leona,Jehně Václav,Jehně Richard,Mrázek Tomáš,Melichar Petr,Losos Radek,Losos Marek,Losos Lukáš ,Pražák Arnošt,Barták Kamil,Matějů Petr,Pudil Milan,Paris Zdeněk,Emil Ivan,Slanec Roman,Strouhal Vojta,Samec Franta,
Výsledky jednotlivci: 1. Losos Radek
2. Pražák Arnošt
3. Mrázek Tomáš
Výsledky čtyřhra: 1. Barták Kamil - Pražák Arnošt
2. Losos Radek - Jehně Václav
3. Ivan Emil - Mrázek Tomáš
Výsledky útěcha: 1. Pavlík Luboš
2. Slanec Roman
3. Losos Lukáš
Pátý ročník turnaje ve stolním tenisu o pohár starosty obce Mezno
19.9.2015
Turnaje se zůčastnilo 26 hráčů:Němeček Radek, Pejša Miroslav, Novotný Milan, Pavlík Luboš, Zoul Martin, Frolíková Ivana, Babor Miroslav, Kromka Luboš, Škoda Václav,Marek Miroslav,Pígl Tomáš,Mikuláš Michal,Rektorik Miloslav,Kopřiva Bohumil,Kratochvíl Tomáš,Slanec Roman,Tousek Miroslav,Strouhal Vojtěch,Kromková Leona,Jehně Václav,Jehně Richard,Mrázek Pavel,Mrázek Tomáš,Kromka Albín,Melichar Petr,Krieger Jakub
Výsledky jednotlivci: 1. Jehně Václav
2. Mrázek Tomáš
3. Mrázek Pavel
Výsledky čtyřhra: 1. Mrázek Tomáš - Mrázek Pavel
2. Pavlík Luboš - Škoda Václav
3. Novotný Milan - Pígl Tomáš
Výsledky útěcha: 1. Pejša Miroslav
2. Němeček Radek
3. Kratochvíl Tomáš
Čtvrtý ročník turnaje ve stolním tenisu o pohár starosty obce Mezno
13.9.2014
Turnaje se zůčastnilo 24 hráčů:Němeček Radek, Pejša Miroslav, Novotný Milan, Pavlík Luboš, Zoul Martin, Kovářík Tomáš, Kovářík Stanislav, Frolíková Ivana, Babor Miroslav, Kromka Luboš, , Škoda Václav,Marek Miroslav,Kovařík Pavel,Paris Zdeněk,Babor Rostislav,Pígl Tomáš,Pudil Milan,Mikuláš Michal,Barták Kamil,Matějů Petr,Sedlický Jaroslav,Kovařík Jiří,Ivan Emil,Rektorik Milan
Výsledky jednotlivci: 1. Ivan Emil
2. Němeček Radek
3. Pudil Milan
Výsledky čtyřhra: 1. Barták Kamil-Sedlický Jaroslav
2. Novotný Milan-Zoul Martin
3. Pejša Miroslav-Němeček Radek
Výsledky útěcha: 1. Pígl Tomáš
2. Frolíková Ivana
3. Matějů Petr
Fotky z turnaje zde:st.tenis turnaj Mezno 13.9.2014 0
Třetí ročník turnaje ve stolním tenisu o pohár starosty obce Mezno
14.9.2013
Turnaje se zůčastnilo 24 hráčů:Němeček Radek, Pejša Miroslav, Novotný Milan, Pavlík Luboš, Zoul Martin, Kovářík Tomáš, Kovářík Stanislav, Frolíková Ivana, Babor Miroslav, Kromka Luboš, Kopřiva Bohumil, Škoda Václav,Tůma Michal,Kratochvíl Tomáš,Vejbora Sláva,Marek Miroslav,Vaselíková Pavla,Říha Milan,Fišer Ladislav,
Korbel František,Kovařík Pavel,Richter Pavel,Svoboda Roman,Paris Zdeněk
Výsledky jednotlivci: 1. Marek Miroslav
2. Vejbora Sláva
3. Škoda Václav
Výsledky čtyřhra: 1. Novotný Milan-Zoul Martin
2. Kratochvíl Tomáš-Vejbora Sláva
3. Marek Miroslav-Frolíková Ivana
Výsledky útěcha: 1. Paris Zdeněk
2. Kromka Luboš
3. Tůma Michal
fotky z turnaje zde:st.tenis turnaj Mezno 14.9.2013
Druhý ročník turnaje ve stolním tenisu o pohár starosty obce Mezno
22.9.2012
Turnaje se zůčastnilo 20 hráčů:Němeček Radek, Pejša Miroslav, Novotný Milan, Pavlík Luboš, Zoul Martin,Kromka Albín, Kovářík Ivo, Kovářík Tomáš, Kovářík Stanislav, Malý Jan, Frolíková Ivana, Martin Vlastimil, Babor Miroslav, Kromka Luboš, Kopřiva Bohumil, Šich Jaroslav, Škoda Václav, Šimák Michal, Babor Rostislav, Mrázek Pavel.
Výsledky jednotlivci: 1. Škoda Václav
2. Kopřiva Bohumil
3. Kromka Luboš
Výsledky čtyřhra: 1. Kromka Albín-Kromka Luboš
2. Kopřiva Bohumil-Martin Vlastimil
3. Novotný Milan-Zoul Martin
Výsledky útěcha: 1. Malý Jan
2. Kovářík Tomáš
3. Šich Jaroslav
fotky z turnaje zde:st.tenis turnaj Mezno 2012
První ročník turnaje ve stolním tenisu o pohár starosty obce Mezno
18.9.2011
Turnaje se zůčastnilo 24 hráčů:Němeček Radek, Pejša Miroslav, Novotný Milan, Pavlík Luboš, Rektoriková Linda, Novák Jiří, Lambert Zbyněk, Rektorik Miloslav, Jehně Václav, Babor Miroslav, Kromka Luboš, Pudil Milan, Cápal, Capouch František, Čeněk, Klabík Vilém, Slezáček Václav, Poduška, Kačer Jaroslav, Babor ml., Fořt Zdeněk,
Šimák Michal, Babor Rostislav, Mrázek Pavel.
Výsledky jednotlivci: 1. Lambert Zbyněk
2. Klabík Vilém
3. Kromka Luboš
Výsledky čtyřhra: 1. Lambert Zbyněk-Klabík Vilém
2. Pudil Milan-Mrázek Pavel
3. Němeček Radek-Pejša Miroslav
Výsledky útěcha: 1. Rektoriková Linda
2. Pavlík Luboš
3. Babor Rostislav
fotky z turnaje zde:st.tenis turnaj Mezno 2011