Tabulka soutěže po kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí | Mužstvo | Utkání | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radimovice A | 3 | 3 | 0 | 0 | 41:13 | 9 | |
2. | So. Tábor B | 3 | 3 | 0 | 0 | 31:23 | 9 | |
3. | Ml. Vožice B | 3 | 2 | 1 | 0 | 33:21 | 8 | |
4. | Sudo. u Tábora B | 3 | 2 | 0 | 1 | 30:24 | 7 | |
5. | Mezno B | 2 | 2 | 0 | 0 | 31:5 | 6 | |
6. | Ol. Dl. Lhota A | 2 | 2 | 0 | 0 | 26:10 | 6 | |
7. | Rataje A | 3 | 1 | 0 | 2 | 27:27 | 5 | |
8. | VS Tábor E | 2 | 1 | 0 | 1 | 18:18 | 4 | |
9. | Dražice B | 2 | 0 | 1 | 1 | 15:21 | 3 | |
10. | Ml. Vožice C | 3 | 0 | 0 | 3 | 19:35 | 3 | |
11. | Vlásenice A | 3 | 0 | 0 | 3 | 15:39 | 3 | |
12. | Sudo. u Bechyně B | 3 | 0 | 0 | 3 | 14:40 | 3 | |
13. | MAS Sez. Ústí C | 2 | 0 | 0 | 2 | 6:30 | 2 |
Tabulka soutěže po kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí | Mužstvo | Utkání | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Choustník A | 11 | 9 | 2 | 0 | 128:70 | 31 | |
2. | N. Dvory B | 11 | 10 | 0 | 1 | 134:64 | 31 | |
3. | Ol. Dl. Lhota A | 11 | 9 | 1 | 1 | 124:74 | 30 | |
4. | So. Tábor B | 11 | 5 | 2 | 4 | 99:99 | 23 | |
5. | Mezno B | 11 | 5 | 0 | 6 | 96:102 | 21 | |
6. | Radimovice A | 11 | 5 | 0 | 6 | 87:111 | 21 | |
7. | VS Tábor E | 11 | 4 | 2 | 5 | 97:101 | 21 | |
8. | ZhořKlokot A | 11 | 4 | 1 | 6 | 98:100 | 20 | |
9. | Dražice B | 11 | 4 | 0 | 7 | 92:106 | 19 | |
10. | Sudo. u Bechyně B | 11 | 2 | 2 | 7 | 77:121 | 17 | |
11. | Ji. Bechyně C | 11 | 2 | 0 | 9 | 71:127 | 15 | |
12. | Rataje A | 11 | 1 | 2 | 8 | 85:113 | 15 |
Tabulka soutěže po kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí | Mužstvo | Utkání | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orlov A | 17 | 14 | 0 | 3 | 203:103 | 45 | |
2. | Ol. Dl. Lhota A | 18 | 11 | 2 | 5 | 182:142 | 42 | |
3. | VS Tábor E | 18 | 11 | 1 | 6 | 178:146 | 41 | |
4. | Dražice B | 17 | 11 | 0 | 6 | 169:137 | 39 | |
5. | Sudo. u Bechyně B | 16 | 10 | 0 | 6 | 150:138 | 36 | |
6. | Mezno B | 16 | 8 | 0 | 8 | 139:149 | 32 | |
7. | ZhořKlokot A | 17 | 5 | 4 | 8 | 148:158 | 31 | |
8. | N. Dvory B | 17 | 6 | 0 | 11 | 141:165 | 29 | |
9. | MAS Sez. Ústí C | 16 | 6 | 1 | 9 | 134:154 | 29 | |
10. | Rataje A | 16 | 3 | 2 | 11 | 107:181 | 24 | |
11. | Sudo. u Tábora B | 16 | 1 | 2 | 13 | 105:183 | 20 |
Tabulka podzim 2018-2019
Tabulka soutěže po kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí | Mužstvo | Utkání | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ol. Dl. Lhota A | 10 | 9 | 0 | 1 | 116:64 | 28 | |
2. | Orlov A | 10 | 8 | 0 | 2 | 119:61 | 26 | |
3. | Sudo. u Bechyně B | 10 | 7 | 0 | 3 | 103:77 | 24 | |
4. | VS Tábor E | 10 | 7 | 0 | 3 | 103:77 | 24 | |
5. | Mezno B | 10 | 6 | 0 | 4 | 89:91 | 22 | |
6. | Dražice B | 10 | 5 | 0 | 5 | 92:88 | 20 | |
7. | N. Dvory B | 10 | 4 | 0 | 6 | 86:94 | 18 | |
8. | ZhořKlokot A | 10 | 3 | 1 | 6 | 88:92 | 17 | |
9. | MAS Sez. Ústí C | 10 | 2 | 1 | 7 | 76:104 | 15 | |
10. | Rataje A | 10 | 2 | 0 | 8 | 60:120 | 14 | |
11. | Sudo. u Tábora B | 10 | 1 | 0 | 9 | 58:122 | 12 |
KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽE PTN ,,1" 2017-2018
Tabulka soutěže po kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí | Mužstvo | Utkání | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Choustník A | 22 | 20 | 2 | 0 | 273:123 | 64 | |
2. | Mezno B | 22 | 14 | 2 | 6 | 229:167 | 52 | |
3. | Ol. Dl. Lhota A | 22 | 14 | 1 | 7 | 218:178 | 51 | |
4. | Ml. Vožice B | 22 | 13 | 1 | 8 | 228:168 | 49 | |
5. | Dražice B | 22 | 10 | 6 | 6 | 220:176 | 48 | |
6. | Radimovice A | 22 | 11 | 3 | 8 | 205:191 | 47 | |
7. | N. Dvory B | 22 | 10 | 2 | 10 | 188:208 | 44 | |
8. | Sudo. u Bechyně B | 22 | 9 | 3 | 10 | 210:186 | 43 | |
9. | VS Tábor E | 22 | 8 | 2 | 12 | 190:206 | 40 | |
10. | Sudo. u Tábora B | 21 | 7 | 0 | 14 | 150:228 | 35 | |
11. | So. Tábor B | 22 | 2 | 2 | 18 | 134:262 | 28 | |
12. | Ji. Bechyně C | 21 | 0 | 2 | 19 | 113:265 | 23 |
Tabulka po podzimu
Tabulka soutěže po kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí | Mužstvo | Utkání | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Choustník A | 11 | 9 | 2 | 0 | 130:68 | 31 | |
2. | Ol. Dl. Lhota A | 11 | 8 | 1 | 2 | 115:83 | 28 | |
3. | Mezno B | 11 | 6 | 2 | 3 | 111:87 | 25 | |
4. | Radimovice A | 11 | 6 | 2 | 3 | 109:89 | 25 | |
5. | N. Dvory B | 11 | 6 | 1 | 4 | 97:101 | 24 | |
6. | Ml. Vožice B | 11 | 6 | 1 | 4 | 108:90 | 24 | |
7. | Sudo. u Bechyně B | 11 | 5 | 2 | 4 | 107:91 | 23 | |
8. | Dražice B | 11 | 3 | 5 | 3 | 109:89 | 22 | |
9. | VS Tábor E | 11 | 3 | 1 | 7 | 93:105 | 18 | |
10. | Sudo. u Tábora B | 10 | 3 | 0 | 7 | 73:107 | 16 | |
11. | So. Tábor B | 11 | 1 | 1 | 9 | 66:132 | 14 | |
12. | Ji. Bechyně C | 10 | 0 | 0 | 10 | 52:128 | 10 |
KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽE PTN ,,1" 2015-2016
Tabulka soutěže po kole - PTN 1. třída muži 20
Pořadí | Mužstvo | Utkání | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dražice B | 20 | 14 | 2 | 4 | 212:148 | 50 | |
2. | Mezno B | 20 | 14 | 1 | 5 | 230:130 | 49 | |
3. | Sudo. u Tábora B | 20 | 13 | 2 | 5 | 203:157 | 48 | |
4. | Ml. Vožice B | 20 | 11 | 6 | 3 | 207:153 | 48 | |
5. | Choustník A | 20 | 13 | 1 | 6 | 216:144 | 47 | |
6. | Ol. Dl. Lhota A | 20 | 11 | 3 | 6 | 192:168 | 45 | |
7. | N. Dvory B | 20 | 7 | 3 | 10 | 169:191 | 37 | |
8. | So. Tábor B | 20 | 7 | 1 | 12 | 156:204 | 35 | |
9. | MAS Sez. Ústí C | 20 | 2 | 4 | 14 | 128:232 | 28 | |
10. | Rataje A | 20 | 2 | 3 | 15 | 132:228 | 27 | |
11. | Ji. Bechyně C | 20 | 2 | 2 | 16 | 135:225 | 26 |