Mezno "A" - Neveklov 2:1

Po odloženém 24. kole OP se v Mezně odehrálo kolo 25. OP mezi domácím Meznem a hosty z Neveklova. Očekával se atraktivní fotbal z obou stran a to se také naplnilo. Oba týmy od začátku hráli pěkný kombinační fotbal a šance na sebe nenechali dlouho čekat. V první velké se ocitl domácí Macko, ale nepřesně zakončení zhatilo jeho plány na skórování. Na druhé straně zahrozili hosté a po 10 minutách hry, po nepřesné přihrávce Novotného, se v šanci octil Čáp a skrytou ranou za obráncem nedal Plocovi šanci.0:1. Mezenské obdržená branka nakopnula a hosty začaly přehrávat. Tlak vyústil v další šanci Macka, kterému ve skórování na poslední chvíli zabránil hostující obránce. Neveklovští hrozili především z rychlých brejků a střel z dálky. Několik pěkných, utažených ran musel na poslední chvíli likvidovat Ploc. S blížícím se poločasem přidávali domácí ještě více na aktivitě a uzamkli Neveklovské na jejich půlce. Z dalšího tlaku se do velkých příležitostí dostali Šimák a Helma, první jmenovaný obešel obránce, ale z dobré pozice těsně minul, druhý jmenovaný obešel obránce, a taženou střelou prověřil Koleva, který vytáhl bravůrní zákrok a nedal Helmovi šanci. Neveklovští o sobě dali do poločasu vědět ještě jednou, opět po rychlém brejku a střele z hranice vápna, Ploc stál na správném místě a i s tímto pokusem si poradil. Poločasové skóre tedy zůstalo 0:1.

Druhý poločas začali opět aktivněji Mezenští do obrovské šance se dostal Šimák s Mackem, ale ani jeden z nich z malého vápna nedokázal propálit Koleva. Na druhé straně měli Neveklovští sérii několika rohů, kdy dvakrát po sobě míč poskakoval na brankové čáře, ale nenašel se nikdo, kdo by míč uklidil za Ploce, a tak se skóre neměnilo. Jak říká staré fotbalové přísloví "nedáš, dostaneš", to platilo i v Mezně. D. Homola našel krásnou přihrávkou rozeběhnutého Helmu, který si tváří v tvář s Kolevem poradil. 1:1. Mezenští měli viditelně navrch, ovšem nedokázali proměňovat tutové šance, kterých si vytvořili spoustu. V další takové se po dlouhém autu Macka dostal míč až na malé vápno, kde ho nejdříve nedokázal do sítě uklidit D. Homola a po něm i hlavičkujícíKUbec. Hosté se s koncem zápasu začali trápit a tento zmar vyúsťoval jen ve střely z velké dálky, které Plocovi mnoho starostí nenadělaly. V další šanci se tak ocitli opět Mezenští, po hezké kombinace na vápně soupeře, se míč dostal k D. Homoli a ten z hranice velkého vápna ranou k tyči se štěstím propálil Koleva. 2:1. Do konce zápasu se ještě v obrovské šanci ocitl střídající Mercl, který se řítil sám na Koleva, ale jeho odfláknutá střela změnu skóre nepřinesla a tak konečné skóre zůstalo 2:1. V Mezně se odehrálo pěkné, útočné utkání se spoustou šancí a domácí nakonec nepříznivý stav skóre dokázali otočit a zaslouženě vyhráli.

Branky: Helma,D.Homola. Rozhodčí:Kromka. ŽK:2:2. ČK.Diváci:80. Poločas:0:1.

Mezno:Ploc.-Skopec,Luk.Homola,Prchlík,Novotný-D.Homola,Lad.Homola,Kubec,Macko.-D.Helma,Šimák. Střídali:Melcr,Babický,Doskočil.

Neveklov: Kolev-Zimmel,Havránek, Kozel, Šmejkal, Čichovský, Hameta, Čáp, Semerád, Král, Šiška .Střídali: