Trhový Štěpánov - Mezno

Od začátku se hrál vyrovnaný zápas a s bojem zejména o střed pole. Pro hosty začal zápas nešťastně, když si obránce nešťastně naběhl do odkopu domácího útočníka, který jej trefil kopačkou do obličeje a byl odvezen do nemocnice na šití. Hosté následně hrozili dlouhými nákopy na útočníky a po jednom přehodil stoper Janoušek hlavou vlastního gólmana Vejvodu –  0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Pánkovu ránu vytěsnil Doskočil na roh, Kůžel po centru napříč brankovištěm neuklidil míč na zadní tyči do branky. To se povedlo až po stejné akci ve skluzu Steinerovi. V závěru poločasu obešel Starec i brankáře, ale míč mířící do branky vykopl mezenský obránce.
Ve druhém poločase se dlouho nic nedělo. Až hostující brankář odkopával míč těsně před Starcem, „neudržel pusu" směrem k pomeznímu a byl vyloučen. Domácí měli proti oslabeným hostům nepřesnou mušku. Naopak Mezenští nejprve zamířili vedle, aby následně využili zranění Svitáka a po brejku Helma se štěstím propálil Vejvodu. Domácí vrhli vše do útoku, což se jim vyplatilo, když M. Navrátil po sklepnutí hlavou Červeňáka nadvakrát prostřelil hostujícího brankáře.

Branky: Steiner, M. Navrátil – vlastní, Helma. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 3:1. ČK: Doskočil (M).Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Trhový Štěpánov: Vejvoda – Trpšovský, Janoušek, Škvor, Sviták – M. Navrátil, Pánek, Červeňák, Kůžel – Steiner, Starec. Střídali: Bernášek, P. Navrátil, Skalický.

Mezno: Doskočil – Prchlík, Eliáš, Novotný, Říha, Kubec, Ladislav, Helma, Šimák, Skopec, Macko. Střídali: Homola, Melcr.

Zdroj: benesovskydenik.cz