PŘESTAVLKY –  MEZNO    3:1

Prvních 25 minut byli lepší  hosté, ale výraznější šanci si nevypracovali. A tak si v 39. minutě naběhl na centr na zadní tyč Pohůnek a prodloužil balon do sítě – 1:0.
Ihned po změně stran vyrovnal po podobné akci Kubec. Jenže vzápětí předvedl krásnou akci Pavel Mrázek, který si všiml vpředu stojícího brankáře Doskočila a krásnou křižnou střelou vrátil domácím vedení. Následně se hrál vyrovnaný a pohledný fotbal a rozhodnutí přišlo v 77. minutě, když opět Pohůnek prodloužil hlavou míč do sítě po centru ze strany.

Branky: 39. a 77. Pohůnek, 49. P. Mrázek – 48. Kubec. Rozhodčí: Černý. Diváci: 80.Poločas: 1:0. Sokol Přestavlky: Toman – Tomíček, Dufek, Berka, Pivoňka, Kučera, Vondrák, P. Mrázek, M. Mrázek, Pantoflíček, Pohůnek. Střídající: Bursík, Blokeš, M. Mikulanda.Mezno: Doskočil – Prchlík, Eliáš, D. Homola, Novotný, Říha, Kubec, Helma, Šimák, Skopec, Macko. Střídající: Babický, L. Homola.