MEZNO – TEPLÝŠOVICE B 5:2

Mezenští se od začátku zakousli do svého soupeře úporným napadáním a nevynechali jediný souboj, což neslo ovoce. Jenže Šimáka vychytal brankář Stařecký a Helmův lob sice přeletěl vyběhnuvšího gólmana, ale i branku. Až po úniku a centru Helmy si narazil v šestnáctce Šimák míč s Kubecem a nekompromisně skóroval. Netrvalo dlouho a agilní Šimák vystihl špatnou rozehrávku hostujících obránců a po sóle překonal podruhé Stařeckého.

Mezenským narostla křídla, předváděli technické kousky, krásné kombinace a třetí gól na sebe dlouho nenechal čekat, když se po centru Skopce se trefil po neskutečném výskoku Kubec. Vzápětí Šimák po skrumáži v hostujícím vápně elegantně přešel přes dva protihráče a levou nohou završil svůj druhý hattrick ve druhém zápase za sebou – 4:0. Teplýšovičtí do poločasu z první velké šance snížili, když po centru Podhorského skóroval nejmladší hráč na hřišti, patnáctiletý Breburda.
Ihned po přestávce neuspěl Šimák proti Stařeckému, aby vzápětí na druhé straně propasíroval rychlík Podhorský po úniku míč do sítě – 4:2. Teplýšovičtí cítili šanci na zvrat a dlouhými nákopy se tlačili do zakončení. Jenže bez úspěchu, když několik pokusů polapil výborný Doskočil. A tak si v závěru vzal opět slovo Šimák, přešel svým tradičním způsobem přes dva protihráče a poslal míč do šibenice.

Branky: Šimák 4, Kubec – Breburda, Podhorský. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:0. Diváci: 70.Poločas: 4:1. Mezno: Doskočil – Skopec, Barták, Říha, Novotný – Macko, D. Homola, Kubec, L. Homola – Helma, Šimák. Střídali: Babický, Melcr, Beran. Dolní Kralovice: Stařecký – Hruška, Klabík, Boťa, Mokrý, Tůma, Podhorský, Beneš, Breburda, M. Kaňka, L. Kaňka. Střídal: Páv.