Mezno-Jankov     0:2

Od 16:30 se v Mezně uskutečnil zápas 4. kola OP mezi domácím Meznem a Jankovem.Zápas dvou vyrovnaných soupeřů sliboval tuhý boj až do posledních minut.Hra byla zezačátků rozháraná na obou stranách.Díky dobrému bránění obou mužstev bylo těžké dostat míč pod kontrolu a ještě těžší si vytvořit střeleckou pozici.Zápas pomalu, ale jistě nabíral otáčky.Jankov přebral iniciativu a přesné centry za obranu dělaly domácím velké problémy.Po jedné takové akci hostující útočník těsně minul levou tyč.Těchto náznaku přibývalo, ale Jankovští ne a ne trefit bránu.Další akce vzešla ve středu hřiště kdy hostující záložník poslal přesný centr na útočníka a ten opět jen těsně netrefil branku.Schylovalo se ke konci první poloviny a domácí se dostávali jen po vápno hostů.Z letargie je vytrhl až přihrávající Šimák a zakončující Helma, jehož umístěná střela nadělala Neradovi velké problémy.Se štěstím jí vytěsnil na roh.Další šance přišla z výkopu domácího golmana Doskočila, kdy hlavičkový souboj vyhrál Helma a Šimák se řítil na domácího golmana, ale lobem branku přestřelil a to i díky hostujícímu obránci, který na Šimákovi doslova visel.Do konce půle se víc zajímavého neudálo a tak po mírné převaze Jankovských byl stav 0:0.
        Do druhé půle oba týmy vystřídali.Do hry se podíval za domácí D.Homola a za hosty Horčička.Oba dva čerstvý hráčí byli pro své týmy mírné oživení.Iniciativi se na začátku druhů půle chopili domácí a dostali hosty pod konstatní tlak, ale ne a ne si vytvořit gólovou příležitost.Centry létaly jak zleva tak zprava, ale často nenašli nikoho z domácích a tak se Jankovští bez problémů ubránili a mohli přejít do rychlého protiútoku.Bratři Homolové hezky zakombinovali na levé straně a kolmicí našli rozeběhnuvšího Šimáka, který si poradil s obráncem, ale branku minul.Domácí tlačili a tlačili, ale kýžený gól se stále nedostavoval.Po nenápadně vypadající situaci na levé straně, kdy si pro aut seběhl Helma, udělal efektivní otočku kolem obránce a z první napálil míč na bránu.Míč, ale o pár centimetrů minul hroní roh brány. Hosté stále čekali na své šance, ale tak jako domácí v první půli většinou skončili na velkém vápně.Do další šance se za domácí dostal D.Homola, který si ve vápně pohrál se třemi obránci, posadil si i vyběhnuvšího golmana Nerada, když už se zdálo, že nebude mít problém míč uklidit do sítě, se pro míč natáhl Nerad a vychýlil míč z dráhy a díky tomu mohli hosté míč bezpečně uklidit z dosahu domácích.Hosté ihned z protiútoku zahrávali roh.Ke smůle domácích si Skopec srazil míč do vlastní branky.Stav byl 0:1.Potvrdilo se známé pravidlo "nedáš dostaneš".Další šance hostů přišla opět po rohu.Velký závar skončil na tyči domácích.Domácí byli jako opařeni horkou vodou, ale nic nevzdávali. Do útoku se aktivně zapojovali všichni, ale nakopávané míče nebyli ta správná cesta na hostující obranu.A tak se z dalšího protiútoku řítil hostující útočník sám na Doskočila a bez problému skóroval.Stav byl 0:2.Domácí se ještě nevzdávali.Z další akce přišel centr z levé strany, osamocený Novotný však hlavičkoval jen do břevna.Utkání se dohrálo bez větších problémů.Atraktivní zápas s důstojnou návštěvou podpořilo dobrým výkonem i trio rozhodčích.

Branky: vlastní, Říha. Rozhodčí: Platil. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Mezno: Doskočil – Skopec, Eliáš, Prchlík, Novotný – Macko, Říha, Kubec, L. Homola – Helma, Šimák. Střídali: D. Homola, Melcr, Babický. Jankov: Nerad – Hameršmíd, D. Čermák, Beran, Peroutka - Vrzal, Veselý, M. Čermák, Balík – Skála, Procházka. Střídali: Říha, Horčička, Uhliar.