Mezno "B" - Miličín "B"   2:0

Za sobotního nepříznivého počasí se odehrálo tradiční derby mezi "B" teamy Mezna a Miličína. Utkání které se hrálo před dobrou diváckou kulisou bylo již od začátku velice vyhrocené, nakonec se radovali domácí. Soupeř se první půli zmohl jen na mnoho faulů, které byli mnohdy posouzeny žlutými kartami. Oba týmy v první části utkání neproměnily tutové šance a tak poločas skončil bezbrankovou remízou tedy 0:0. Do druhé půle vstoupila obě mužstva aktivně. V prvních 10 minutách se hra přelévala ze strany na stranu, ale pak z nenápadné akce udeřil Chochola, který se nejlépe zorientoval v závaru před brankou a uklidil míč do sítě hostů. 1:0. Po vstřelené brance se domácí přeci jen vzchopili a vzali otěže do svých rukou, netrvalo dlouho a mezenský tým znovu udeřil. O druhou branku se postaral znovu Chochola a utkání se v poklidu dohrálo. Mezno „B“ – Miličín „B“ 2:0.

Branky: Chochola 2x